“Духовний храм людини: сім’я, родина, рід”

Сім’я, як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.
Щастя людини в сім’ї – найбільша моральна цінність. Де, як не в сім’ї, людина отримує те, до чого вона прагне в будь-якому віці: відчуття своєї потрібності близьким, усвідомлення, що люблять і любиш сам, віру, що є на землі місце, де тебе чекають.
До Міжнародного дня сім’ї в Гвіздецькій дитячій бібліотеці проведено тематичну годину “Духовний храм людини: сім’я, родина, рід”. Діти мали можливість почути багато повчального, погратися в такі ігри як: “Закінчи речення”, “Сім’я – яка вона”, “Склади слово”, “Побудуй будинок щастя”. Цікавою частинкою заходу було завдання додому “Таємний друг – дорога мені людина”, яке діти виконають протягом тижня. А працівники бібліотеки будуть з нетерпінням чекати їхніх відгуків чи справились вони із завданням.
Вважається, що за взаємини в сім’ї відповідають лише дорослі, але це не так. Діти можуть зробити дуже багато для встановлення і підтримки в родині добрих та теплих відносин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *