Мережа церков та релігійних організацій Коломийського району

Населений пункт

Назва громади

Конфесія

Настоятель, керівник

смт. Гвіздець

 

Церква Різдва Пресвятої Богородиці

УПЦ КП

Священик Ярослав Розподняк

Костьол Святого Антонія Падуанського

РКЦ

Ксьондз Антоній Вєх

Церква Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Священик Гаврилюк Богдан

 

 

 

 

 

 

смт. Отинія

Церква Різдва Пресвятої Богородиці

Деканальний храм Зіслання Святого Духа

УГКЦ

УГКЦ

Священик Мельничук Василь

 

Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці

УПЦ КП

Священик Мороз Іван

 

Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці

УПЦ МП

Священик Боєчко Володимир

 

Костьол Матері Божої Небовзятої

РКЦ

Ксьондз Михайло Яворський

смт. Отинія (траса)

Каплиця Святої Варвари

УПЦ КП

Козак Віталій

с.Грабич

Церква Покрови Пресвятої Богородиці

УПЦ КП

Священик Мельничук Іван

 

Церква Покрови пресвятої Богородиці

УГКЦ (кімната бібліотеки)

Священик Андрусяк Ігор

с.Глибока

Церква Покрови пресвятої Богородиці

УГКЦ

Священик Андрусяк Ігор

смт.Печеніжин

Церкв Святого архистратига Махаїла

УГКЦ

Священик Квартюк Ігор

 

Церква Святого Димитрія

УПЦ КП

Священик Коржинський Михайло

Велика Кам’янка

Церква Святого архистратига Михаїла

УАПЦ

 

Адвентисти сьомого дня

Адвентисти сьомого дня

Керівник Сап’ юк Богдан

с.Фатовець

Церква Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Священик Юрій Атаманюк

с. Великий Ключів

Церква Преподобної Параскеви

УПЦ КП

Священик Ужитчак Микола

с. Верхній Вербіж

Церква Святого архистратига Михаїла

УПЦ КП

Священик Шевчук Іван

с. Виноград

Церква Святого Миколая

УАПЦ

Священик Лаврук Іван

 

Церква Святого Миколая

УАПЦ

Священик Горук Ігор

с. Нижня Велесниця

Церква Святої Покрови

УАПЦ

Священик Лаврук Іван

с. Воскресинці

Церква Воскресіння Христового

УАПЦ

Священик Любомир Коржинський

 

Церква Воскресіння Христового

УГКЦ

Священик Юрах Григорій

с. Ворона

Церква Успіння Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Священик Коваль Іван

с. Годи-Добровідка

Церква Святого Юрія Переможця

УГКЦ

Священик Дрозд Володимир

 

Церква Святого Димитрія

УГКЦ

Священик Дрозд Володимир

с. Голосків

Церква Святого Миколая

УПЦ КП

Священик Липко Володимир

 

Церква Святого Петра і Павла

УГКЦ

Священик Мельничук Василь

с. Дебеславці

Церква Святого Миколая

УГКЦ

Священик Ямбор Роман

с. Ганів

Церква Великомученика Димитрія Солунського

УАПЦ

Священик Кузьмин Андрій

с. Залуччя

Церква Собору Пресвятої Богородиці

УАПЦ

Священик Погріщук Роман

с. Джурків

Церква Успіння Пресвятої Богородиці

УПЦ КП

Священик Кузьмин Іван

с. Жукотин

Церква Святого Воскресіння

УПЦ КП

Священик Мізюк Василь

 

Адвентисти сьомого дня

Адвентисти сьомого дня

Керівник Герчук М.В.

с. Михалків

Церква Покрови Пресвятої Богородиці

УПЦ КП

Священик Козак Віталій

с. Богородичин

с.Загайпіль

Церква Перенесення мощей святого Миколая

Церква Різдв Пресятої Богородиці

Церква Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

УГКЦ

УПЦ КП

Священик Козак Анатолій

Священик Малярчук Микола

Священик Фурик Петро

с.Назірна

с.Кобилець

с. Іванівці

Церква Успення Пресвятої Богородиці

Церква Чесного Хреста

Церква Воздвиження Чесного Хреста

УГКЦ

УАПЦ

УГКЦ

Священик Малярчук Микола

Священик Погріщук Іван

Священик Марунчак Ярослав

 

Церква Воздвиження Чесного Хреста

УАПЦ

Гундяк Михайло

 

Релігійне товариство Свідків Єгови

Релігійне товариство Свідків Єгови

Керівник Горячих Сергій

с. Кийданці

Церква Святих Косьми і Дем’яна

УАПЦ

Священик Коржинський Даниїл

с. Княждвір

Церква Успіння Пресвятої Богородиці

УАПЦ

Сас-Жураковський Ігор

с.Княждвір (присілок Баня)

Церква Успіння Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Священик Михайло Горець

с.Княждвір (присілок Хатки)

Церква Святих Петра і Павла

УГКЦ

Священик Лукачик Юрій

с. Ковалівка

Церква Святого Димитрія (в почерговому користуванні)

УПЦ КП

Священик Ужитчак Юрій

 

Церква Святого Димитрія (в почерговому користуванні)

УГКЦ

Священик Лесюк Назар

с. Корнич

Церква Перенесення мощей святого Миколая

УГКЦ

Священик Коновалюк Василь

с. Грушів

Церква Успіння Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Священик Володимир Гук

с. Королівка

Церква Покрови Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Священик Селезінка Олександр

с. Коршів

Церква Пресвятої Богородиці

УАПЦ

Священик Гелетюк Микола

 

Церква Успіння Пресвятої Богородиці (приміщення сільської ради)

УГКЦ

Священик Годованець Михайло

 

Церква Успіння Пресвятої Богородиці  

УПЦ МП

Священик Федик Олег

с. Казанів

Церква Святого архістратига Михаїла

УГКЦ

Священик Годованець Михайло

с. Ліски

Церква Святого Миколая

УГКЦ

Священик Гончаренко Андрій

 

Церква Святого Миколая

УПЦ КП

Священик Човган Михайло

с. Лісна Слобідка

Церква Святого Миколая

УГКЦ

Священик Горук Ігор

 

Церква Перенесення мощей святого Миколая

УПЦ КП

Священик Левицький Володимир

с. Лісний Хлібичин

Церква Успіння Пресвятої Богородиці

УПЦ КП

Священик Липко Володимир

 

Церква Успіння Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Священик Гончаренко Андрій

с.Скопівка

Церква Вознесіння Господнього

УПЦ КП

Священик Липко Володимир

с. Мала Кам’янка

Церква Святої Параскеви

УГКЦ

Священик Горецький Микола

 

Церква Андрія Первозванного

УПЦ КП

Священик Горіца Павло

с. Малий Ключів

Церква Різдва Пресвятої Богородиці

УПЦ КП

Священик Сметанюк Михайло

с. Марківка

Церква Введення в храм Пречистої Діви Марії

УПЦ КП

Священик Ткачук Василь

с. Матеївці

Церква Покрови Пресвятої Богородиці

УАПЦ

Священик Кузьмин Андрій

 

Церква Собору Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Священик Арсенич Михайло

с. Перерив

Церква Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Священик Жупник Василь

с. Мишин

Церква Мучениці Параскеви П’ятниці

УПЦ КП

Священик Лазарук Роман

 

Церква Параскеви П’ятниці

УАПЦ

Священик Атаманюк Микола

с. Молодятин

Церква Успіння Пресвятої Богородиці

УПЦ КП

Священик Чорнюк Олексій

с. Нижній Вербіж

Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Священик Михайло Дзюба

 

Церква Різдва Пресвятої Богородиці

УПЦ КП

Священик Вепрук Василь

с. Остапківці

Церква Святого Миколая

УПЦ КП

Священик Ливак Махайло

с. Чехова

Церква Покрови Пресвятої Богородиці

УПЦ МП

Священик Кушнір Микола

с. Пилипи

Церква Пресвятої Трійці

УГКЦ

Священик Гук Володимир

с. Тростянка

Церква Святого архистратига Михаїла

УПЦ КП

Священик Мазурак Микола

с. Кропивище

Церква Святого Димитрія

УПЦ КП

Священик Гушул Юрій

с. Підгайчики

Церква Благовіщення Пресвятої Богородиці

УПЦ КП

Священик Сметанюк Михайло

 

Релігійне товариство Свідки Єгови

Релігійне товариство Свідки Єгови

Керівник Якубовський Роман

 

Релігійна громада Євангельських християн баптистів

Релігійна громада Євангельских християн баптистів

Керівник Сенюк Дмитро

с. Раківчик

Церква Івана Хрестителя

УГКЦ

Священик Іваник Ярослав

с. Рунгури

Церква Чуда святого архистратига Божого Михаїла

УГКЦ

Священик Максим’юк Юрій

с. Семаківці

Церква Святого Василія Великого

УАПЦ

Священик Чупрей Василь

с. Замулинці

Церква Перенесення мощей святого Миколая

УГКЦ

Священик Юрій Викисюк

 

Церква Святого Миколая

УПЦ КП

Священик Василь П’ятничук

с. Сідлище

Церква Святих Петра і Павла

УГКЦ

Священик Микитюк Петро

с. Молодилів

Церква Святої Трійці

УАПЦ

Священик Гайдейчук Богдан

с. Молодилів

Церква Пресвятої Трійці ( служби в оселі)

УГКЦ

Священик Микитюк Петро

с. Слобода

Церква Різдва Пресвятої Богородиці

УПЦ КП

Священик Бровчук Юрій

 

Церква Різдва Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Священик Гриців Олег

с. Сопів

Церква Покрови Пресвятої Богородиці

УГКЦ

Священик Ткачук Олег

с. Струпків

Церква Вознесіння Христового

УПЦ КП

Священик Кіндратюк Василь

с. Баб’янка

Церква Святого Юрія

УАПЦ

Священик Мельник Іван

с. Баб’янка

Церква Пресвятої Трійці

УГКЦ

Священик Палійчук Василь

с. Старий Гвіздець

Церква Успіння Пресвятої Богородиці

УПЦ МП

Священик Кушнір Микола

с.Малий Гвіздець

Церква Різдва Христового

УПЦ КП

Священик Фурик Петро

с. Спас

Церква Преображення Господнього

УГКЦ

Священик Іваник Роман

с. Товмачик

Церква Пресвятої Трійці

УГКЦ

Священик Виксюк Іван

 

Церква Пресвятої Трійці

УАПЦ

 

Церква Преображення Господьного (церква на території колонії; почергове користування)

УГКЦ, УПЦ МП

 

с. Торговиця

Церква Святого Миколая

УГКЦ

Священик Вижга Олег

 

Церква Святого архистратига Божого Михаїла

УПЦ КП

Священик Мойсюк Тарас

с. Закрівці

Церква Святого Димитрія

УГКЦ

Священик Вижга Олег

 

Церква Святого Димитрія

УАПЦ

Священик Гринюк Микола

с. Турка

Церква Святого Духа

УАПЦ

Священик Григорчук Андрій

 

Релігійне товариство Свідків Єгови

Релігійне товариство Свідків Єгови

Керівник Сиротюк Василь

 

Адвентисти сьомого дня

АСД (Буковинської конфесії)

 

 

Євангельські християни баптисти

Євангельські християни баптисти

Керівник Романюк Михайло

 

Релігійна громада «Дорога до Бога»

Намісна церква ХВЄ

Керівник  Мартинюк Агафія

с. Ценява

Церква Воздвиження Чесного Хреста Господнього

УГКЦ

Священик Гаврилюк Василь

 

Костел Відвідання Єлизавети Пресвятою Дівою Марією

РКЦ

Ксьондз Михайло Яворський

с. Ценява (кар’єр)

Церква Ікони Божої Матері «Всецариця»

УПЦ МП

Священик Малиш Юрій

с. Угорники

Церква Святої Параскеви

УАПЦ

Священик Дзіворонюк Михайло

 

Угорницький чоловічий Спасо-Преображенський монастир

УАПЦ

Архимандрит Олексій (Мензатюк)

 

Михайлівський Угорницький монастир

УПЦ МП

Ігумен Діонісій (Федоров)

с. Черемхів

Церква Зіслання Святого Духа

УАПЦ

Священик Цінявський Володимир

с.Шепарівці

Церква Пресвятої Трійці

УГКЦ

Священик Гаварецький Роман

 

Церква Зачаття Пресвятою Анною Пречистої Діви Марії

УАПЦ

Священик Гундяк Михайло

 

 

 

 *Інформація постійно оновлюється. Для отримання останніх офіційних даних  просимо звертатися безпосередньо у відділ культури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *