Армії потрібні очі

19 серпня 2015 року в день великого християнського свята Преображення Господнього  відбулася зустріч голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова, голови Коломийської районної ради Богдана Болюка, начальників управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації з командиром групи спецпризначення Сергієм Приймаком.

Раніше, 26 липня 2015 року в с. Королівка на Коломийщині відбулося районне свято «Суверенній Україні слава нині і повік», присвячене 25-й річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України.  Під час  свята проводилася акція по збору коштів для придбання приладу нічного бачення на прохання нашого земляка, командира групи спецпризначення Сергія Приймака.

Зустріч проходила в теплій родинні атмосфері. Командир групи спецпризначення Сергій Приймак щиро подякував за підтримку та подарований прилад нічного бачення,який є вкрай необхідний нашим воїнам та значно підвищить можливості українських Збройних сил.

Очільник району Любомир Глушков привітав присутніх із святом та подякував Сергію Приймаку за захист цілісності України в зоні проведення АТО,  підкресливши  важливість наявності приборів нічного бачення у наших військових,адже без них “як без очей” та спільно з Богданом Болюком вручили йому грамоту та першому подарували нову книгу «Коломийщина».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *