Анонс!!!

                Відділ культури районної державної адміністрації  запрошує коломиян та гостей нашого писанкового міста на традиційну мистецьку акцію “Подарунок рідному місту”, яка проходить з ініціативи голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова за підтримки народного депутата України Андрія Іванчука та благодійного фонду “Покуття”.

     Мистецька акція проводиться з метою популяризації українського народного мистецтва виступами кращих аматорських колективів району та об’єднаних територіальних громад Коломийщини. Мистецькі акції відбуватимуться кожної неділі в теплу пору року на площі перед Музеєм писанкового розпису за винятком жалобних неділь та часу  церковного посту. Цьогоріч  організатори акції започатковують публічне глядацьке голосування для визначення кращого мистецького колективу. Підсумки  рейтингу будуть оприлюднені в газеті “Дзеркало краю”, а переможець отримає заслужену нагороду. Просимо всіх шанувальників народної пісні, музики і танцю підтримати нашу мистецьку акцію та взяти активну участь у визначенні кращого мистецького колективу.
   12 травня 2019 року о 13:00 год. мистецьку акція розпочне своїм виступом муніципальний оркестр духових інструментів «Сурми Покуття» відділу культури Коломийської РДА, керівник Богдан Бокотько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *