Презентація книжки Романа Соловчука «Дві брами»

   30 листопада  2017 року в Коломийській центральній районній  бібліотеці відбулась презентація книжки   Романа  Соловчука «Дві брами».

   Роман Соловчук – письменник, журналіст, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України народився в селі Голоскові.  Від 1972 живе у м. Бориславі (Львівщина). Понад тридцять років очолював газету «Нафтовик Борислава».  Здобув високі журналістські нагороди «Золоте перо», «Золота медаль української журналістики».  Перша книжка «Барабський міст» відзначена в Україні і США, за книжку «Краяни» нагороджений премією ім. Ірини Вільде.  Збірка оповідань та новел «Дві брами» це віддзеркалення життя села Західної України 30-40-х років: періоду німецької і радянської окупацій.

    Автор щиро ділився спогадами, історіями написання того чи іншого оповідання. Привітати автора з народженням нової книжки завітали колеги по перу, родина, студенти економіко-правового коледжу. В дарунок автору і присутнім прозвучали пісні у виконанні дуету бандуристів клубу с. Молодятин: Надії Петранюк і Надії Федюк, солістки, племінниці автора Наталії Мельник. На сам кінець на згадку про презентацію від імені працівників культури автору вручена книжка-фотоальбом «Коломийщина».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *