30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек! Вітаємо працівників та читачів бібліотеки зі святом!

30 вересня в Україні традиційно відзначають Всеукраїнський день бібліотек, це свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Саме напередодні цього свята Коломийську центральну районну бібліотеку відвідав голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков та привітав бібліотечних працівників з їх професійним святом. На кожен відділ центральної районної бібліотеки  голова подарував книгу «Коломийщина» та кожному працівнику вручив грошову премію. Любомир Олексійович подякував бібліотекарям за наполегливу працю, наголосивши, що бібліотечна справа не залишається поза увагою районної влади, адже сьогодні державна підтримка бібліотек є вкрай важливою, тому надалі намагатиметься зробити усе можливе, аби наше суспільство мало бажання приходити до бібліотек, продовжувало без перешкод отримувати необхідну для них інформацію. Очільник району запевнив, що в недалекому майбутньому бібліотеки району набудуть європейського вигляду, а читачі будуть мати змогу вільного доступу до всесвітньої мережі – інтернет. Директор центральної районної бібліотеки Орися Бирчак подякувала голові районної державної адміністрації Любомиру Глушкову за увагу до праці бібліотекаря та нещодавно подаровані ноутбуки для семи сільських бібліотек.

Також голова Коломийської районної державної адміністрації, депутат міської ради  Любомир Глушков в рамках акції «Подарунок рідному місту» спільно з начальником відділу культури Коломийської райдержадміністрації Людмилою Федор та начальником відділу культури міської ради Уляною Мандрусяк відвідали бібліотеки міста та привітали працівників всіх міських бібліотек з професійним святом, подарувавши кожній бібліотеці нещодавно презентовану книгу «Коломийщина» та солодощі.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *