Віце-консул США розповів коломиянам, як отримати «зелену карту»

14 вересня 2015 року з метою проведення зустрічі/презентації з усіма зацікавленими стосовно Диверсифікаційної Візової Лотереї  центральну  районну бібліотеку відвідав  віце-консул Сполучених Штатів Америки  Джеремі  Літтл.

Поспілкуватись з американським дипломатом виявило бажання чимало охочих.  До центральної районної бібліотеки завітав і голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков.

Під  час зустрічі віце-консул Сполучених Штатів Америки  Джеремі  Літтл виступив з презентацією про диверсифікаційні візи  та загальні процедури оформлення віз США. Він зупинився на основних етапах процесу оформлення віз та детально пояснив, що потрібно зробити, щоб цей процес був чітким та прозорим, розповідав про програму ДВ та можливі шляхи отримання  диверсифікаційної імміграційної візи  США, процедуру подання заявки на участь у візовій лотереї.

Також пан Літтл обговорив питання існуючого візового шахрайства, включаючи агенції, які пропонують допомогу у реєстрації. Розглядалися питання так званих „ агенцій з працевлаштування ”, які пропонують роботу в США, а пізніше можуть вимагати гроші за послуги, які є безкоштовними на офіційних веб-сайтах (Держдепартаменту або посольств за кордоном), такі як анкети та інформація щодо імміграційних процедур.  Деякі веб-сайти, що видають себе за офіційні, вводять цим самим користувачів в оману, надсилаючи їм повідомлення електронною поштою та пропонуючи свої послуги.

Джеремі Літтл порадив присутнім стежити за офіційною сторінкою Посольства США в Україні та зазначив, що більше інформації можна дізнатися тільки на офіційному веб-сайті  – www.dvlottery.state.gov

Під час зустрічі всі учасники зустрічі мали змогу отримати індивідуальні констультації з різних візових питань.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *