28 червня – День молоді України

       В останню неділю червня ми традиційно відзначаємо День молоді. Символічно, що цього року День молоді відзначається того ж дня, що і День Конституції України. Саме молодь є основною рушійною силою позитивних змін та перетворень, які відбуваються сьогодні в Україні. Молодь приймала найактивнішу участь у Революції Гідності. Молоді волонтери та військові з великим почуттям патріотизму та гідності захищають нашу рідну країну на передовій.
       День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Юність і молодість – це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших сподівань, мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями та досягненнями.
       Ми пишаємося  молоддю нашого району, їх досягненнями в різних напрямках професійної діяльності. Сучасні і освічені, вони – творці сьогодення та майбутнього, їх енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці, на виробництві, у спорті та мистецтві. Ми гордимося мистецькими та спортивними здобутками нашої квітучої молоді, які неодноразово ставали переможцями різних фестивалів та конкурсів, спортивних змагань та чемпіонатів. Ми вдячні за героїзм, відвагу, самовідданість нашим героям, учасникам антитерористичної операції на сході країни, які ціною власного життя та здоров’я стоять на сторожі нашого мирного сьогодення, захищають  рубежі та територіальну цілісність нашої країни.
       Тому у переддень свята вітаєто молодь Коломийщини, бажаємо творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб утілити всі прагнення. Щиро бажаємо вам великого особистого щастя, творчого натхнення, оптимізму та прихильності долі на всіх ваших життєвих дорогах!
        Успіхів вам у всіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *