Зустріч з воїнами-афганцями «Одвічний біль Афганістану»

      12 лютого 2020 року в Коломийській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з воїнами-афганцями під назвою «Одвічний біль Афганістану», присвячена 31-й річниці виведення військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

     Гостями та учасниками заходу стали студенти політехнічного коледжу, а також ветерани Збройних сил України, учасники бойових дій в Афганістані: Ігор Сімчук, Валерій Жирнов, Андрій Фучинський, які щиро ділилися спогадами про військові події та хвилинами ностальгії за полеглими побратимами.
        Ведуча заходу Ганна Біленчук згадала поіменно полеглих синів Коломийщини, яких назавжди поглинув Афганістан. Скорботною хвилиною пам’яті вшанували загиблих воїнів. Читець Дарія Кречко прочитала тематичні вірші на честь мужніх воїнів.
        31 рік минув з того часу, а нинішні події в нашій країні озиваються живим болем для багатьох воїнів-інтернаціоналістів. Воїни-афганці в числі перших, хто вийшов на Євромайдан, став до лав добровольців АТО та волонтерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *