Засідання конкурсної комісії відділу культури райдержадміністрації з проведення конкурсу на заміщення посади директора Будинку культури селища Отинія

      9 червня 2019 року в приміщенні читального залу Коломийської центральної районної бібліотеки відбулося засідання конкурсної комісії відділу культури районної державної адміністрації з проведення конкурсу на заміщення посад керівників державних та комунальних закладів культури району – директора Будинку культури селища Отинія. 
     На засіданні були присутні 8 членів конкурсної комісії (із затверджених 9), а також, відповідно до п.2 ст. 215 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» ‒ представники засобів масової інформації.
    Відповідні документи, згідно вимог чинного законодавства, було подано кандидатом на посаду Гоголем Олександром Романовичем. В ході засідання конкурсна комісія розглянула документи кандидата на посаду та заслухала перспективні плани розвитку на 1 та 5 років. Члени комісії задали питання щодо шляхів зміцнення матеріально-технічної бази, пропозицій щодо новітніх форм роботи, співпраці з громадськими організаціями і органами влади та ін.
       Згідно голосування повноважної конкурсної комісії кандидатуру Олександра Гоголя на зайняття посади директора Будинку культури селища Отинія підтримано одноголосно, вирішено підписати контракт терміном на 1 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *